Kelner / Kelnerka

GASTAMO Job Service
Map
Monachium
(zagranica)
30.08.2018

W związku z rozwojem restauracji hotelowej,

prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kelner/Kelnerka

Miejsce pracy: Monachium

Zadania: bieżąca obsługa gości w hotelu (restauracja, bankiety)

Poszukujemy osób:

- posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane minimum 1 rok

- dobrze zorganizowanych i dokładnych

- pozytywnie nastawionych

- znających język niemiecki w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z gośćmi restauracji

- dyspozycyjnych i z entuzjazmem do pracy

Oferujemy:

- stabilną i interesującą pracę w przyjaznej atmosferze

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- atrakcyjne WYNAGRODZENIE: 1500 euro netto

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Oferta skierowana jest do zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Praca od zaraz.

Gastamo Job Service – kompetencja – zaangażowanie – rzetelność - bezpieczeństwo

Aplikacje prosimy kierować na adres: praca.niemcy12@gmail.com
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr te.: 535 050 928