^^ KelnerKa ^^ hotel3* w leichingen

jobconnection24.pl
Map
Laichingen
(zagranica)
14.10.2017

opis stanowiska

Na zlecenie naszego klienta (hotel 3*Superior w Laichingen) aktualnie poszukujemy kelnerki.

Wymagania:

- szkoła kierunek hotelarstwo
- pierwsze doświadczenie w  zawodzie
- dobra znajomość j. niemieckiego umożliwiająca kontakt z gośćmi

Nasza oferta:

-umowa o prace bezpośrednio z hotelem (niemieckim pracodawca)
-praca w pełnym wymiarze godzin / 5 dni w tygodniu po 8 godz.
-możliwość długotrwałej współpracy
-zarobek wynosi około 1100 € netto w okresie próbnym, z możliwością
 późniejszej podwyżki
-gwarantujemy bezplatne wyżywienie i tanie zakwaterowanie
-pomoc przy załatwieniu wszystkich pozostałych formalności

Serdecznie zapraszamy do przesyłania CV.

cv@jobconnection24.pl

+48 509 134 590

+48 570 398 301

Z góry dziękujemy
, ze Państwo zaufali naszej firmie.

www.praca-hotel.pl

www.jobconnection24.pl

www.facebook.com/pracawhoteluniemcy

Biuro PL

ul. Kolejowa 20, pokój nr 3
47-400 Racibórz

Biuro DE
ul.Vitenhofweg 5

79653 Lenzkirch

>>BĄDŹ NA BIEŻĄCO. POLUB NAS NA FACEBOOKU ABY ŚLEDZIĆ NASZE AKTUALNE OFERTY PRACY<<

Aplikując kandydat wyraża zgodę na przekazanie danych osobowych do niemieckiego oddziału firmy.