Kucharz i Kelner

GASTAMO Job Service
Map
Bawaria
(zagranica)
28.09.2018

Dobrze prosperująca niemiecka restauracja Bistro Relax, położna w Bawarii, poszukuje

Kucharza oraz Kelnera lub Kelnerkę.

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Numer referencyjny: 0009

Miejsce pracy: Marienplatz 3, 87509 Immenstadt

Data rozpoczęcia pracy: październik 2018

Oferta pracy skierowana zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Obowiązki:

- KUCHARZ:  przygotowywanie posiłków dla według ustalonego menu, kontrola jakości serwowanych potraw, zachowanie estetyki wydawanych dań

- KELNER/ KELNERKA: bieżąca obsługa gości, dbanie o czystość stołów i ich prawidłowe nakrycie,

Wymagania:

- dobra znajomość j. niemieckiego

- doświadczenie na danym stanowisku

- umiejętność pracy w zespole

- kreatywność i innowacyjne podejście do postawionych zadań

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE: 1900  - 2000 euro brutto + napiwki

- zapewnione zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym (koszt: 250 euro)

- zapewnione wyżywienie (2 posiłki – 85 euro)

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: praca.niemcy12@gmail.com

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 535 050 928