Piekarz z doświadczeniem, Berlin Niemcy

Agencja Pracy PolFach
Map
Berlin, Niemcy
(zagranica)
06.12.2017

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej cukierni i piekarni z Berlina: Piekarzy. Kandydaci muszą posiadać wykształcenie ukierunkowane i mówić przynajmniej komunikatywnie po niemiecku

Opis / Obowiązki:

  • Miasto: Berlin Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Okres pracy: na stałe
  • Pracodawcą jest niemiecka piekarnia i cukiernia z Berlina
  • Praca na pełny etat 5 dni w tygodniu, na 2 zmiany, ok. 170 godzin miesięcznie
  • Główne zadania:
  • Wypiek pieczywa oraz innych produktów piekarniczych, zgodnie ze standardami piekarni
  • Zapewnienie zapasu niezbędnych produktów do wypieków (gospodarka zaopatrzenia magazynu surowców)
  • Dbanie o czystość miejsca pracy
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • Wykształcenie ukierunkowane piekarz lub i doświadczenie zawodowe min. 1 rok
  • Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
  • Przestrzeganie norm i standardów produkcji, w szczególności standardów HACCP
  • Akceptacja pracy rownież podczas weekendu i wieczorami
  • Umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Punktualność, samodzielność, dokładność

Oferujemy:

  • Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • Wynagrodzenie miesięczne netto od 1400 do 1600 euro (w zależności od liczby godzin i od kwalifikacji)
  • Kwaterę zapewnia pracodawca, czynsz opłaca pracownik (od 250 do 500 euro)

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

ylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.