Pracownicy gastronomii

Compass Group Poland
Map
Wałbrzych
(dolnośląskie)
12.10.2017

W związku z dynamicznym rozwojem firma Compass Group Poland - międzynarodowa firma gastronomiczna zajmująca się żywieniem zbiorowym, poszukuje

PRACOWNIKÓW GASTRONOMII

dorestauracji pracowniczej w Wałbrzychu

Wymagania:
• aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
• mile widziane doświadczenie na stanowisku kelnera / kelnerki / bufetowej / pracownika kuchni

Oferujemy:
• zatrudnienie w stabilnej, międzynarodowej firmie
• przyjazną atmosferę pracy
• profesjonalne szkolenia
• bezpłatne posiłki pracownicze
• atrakcyjne wynagrodzenie

Główne zadania:
• obsługa bufetu, nakładanie i wydawanie obiadów
• w razie potrzeby przygotowywanie i obsługa cateringów
• pomoc na kuchni

Prosimy osoby zainteresowane o przesyłanie aplikacji na mail praca@compass-group.pl lub kontakt tel. 797 023 884

wraz z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”