SZEF KUCHNI

Jabłoń Lake Resort
Map
Jabłoń k.Pisza
(warmińsko-mazurskie)
21.09.2017

Jabłoń Lake Resort to całoroczny ośrodek położony w sercu Puszczy Piskiej nad malowniczym Jeziorem Brzozolasek. Sercem naszego miejsca jest kuchnia – oparta na regionalnych produktach i sezonowości.

Odznaczenia :

Produkt Warmia i Mazury 2016

Dziedzictwo Kulinarne Warmia Mazury Powiśle 2017

Certyfikat Jakości Trip Advisor 2017

Obecnie poszukujemy kandydatek /kandydatów na stanowisko:

Szef kuchni

Opis stanowiska:

§ Zarządzanie kuchnią, w tym przygotowanie posiłków najwyższej jakości zgodnie z recepturami i standardami,

§ Opracowanie projektu menu,

§ Monitorowanie trendów w branży,

§ Realizacja planów sprzedaży,

§ Kontrola kosztów i dokumentacji kosztowej,

§ Kontrola stanów magazynowych,

§ Zarządzanie, inspirowanie, szkolenie i motywowanie podległych pracowników w celu zapewnienie najwyższych standardów,

§ Współpraca z działem sprzedaży, przy organizacji bankietów, imprez i konferencji,

§ Dbałość o procedury ustawowe i HACCP,

§ Ustalenia menu imprez okolicznościowych,

§ Kształtowanie oraz dokonywanie racjonalnych zmian w zakresie menu (sezonowość) opracowywanie nowych przepisów we współpracy z przełożonym oraz dokonywanie kalkulacji cenowej.

Wymagania:

§ Minimum trzy letnie doświadczenie na stanowisku szefa kuchni/zastępcy szefa kuchni,

§ Umiejętność optymalizacji kosztów produkcji,

§ Wiedza z zakresu HACCP,

§ Umiejętność zarządzania ludźmi,

§ Samodzielność oraz umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presja czasu,

§ Dyspozycyjność, rzetelność, operatywność, kreatywność, zaangażowanie,

§ Umiejętności kulinarne w zakresie kuchni europejskiej i nie tylko, znajomość najnowszych trendów w gastronomii

§ Prawo jazdy kat.B

§ Mile widziany język angielski

Oferujemy:

§ ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

§ umowę współpracy

§ możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

§ atrakcyjne wynagrodzenie.

§ możliwość zakwaterowania.

Zainteresowane osoby prosiły o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:

Team.tandem@gmail.com lub recepcja@jablon-resort.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dołączenie do swojej aplikacji oświadczenia następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przy realizacji przedsięwzięć z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, projektów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)".

www.jablon-resort.pl